HAKKIMIZDA

Pesco Termo 2009 yılından günümüze kadar ambalaj makineleri sektöründe faaliyet göstermekte olup 2014 yılından itibaren ise yüksek standartlarda termoform ve özel ambalaj makineleri üretimi de yapmaktadır. Üretmiş olduğumuz makinelerde günümüz en son teknolojileri kullanılmakta, uzman personel ve geniş makine ekipman parkurumuz sayesinde,  kaliteden ödün vermeden üretim yapılmaktadır.

Pesco Termo ürettiği makineleri tüm dünyaya ihraç etmekle birlikte yurtiçi müşterilerine de hizmet vermektedir. Aynı zamanda ileri teknoloji ürünü olan makinelerin yanında profesyonel elemanları ile hızlı ve güvenli servisi ve yedek parça stoğu ile müşterilerimize servis hizmeti de sunmaktadır.

Pesco Termo, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kişiye özel butik tarzda ambalaj makineleri de imal edebilmektedir.

Standart Makinelerimizin Tipleri ve Kullanım Alanları

  • PTW 5/8/10/12/20 Bardak Su Makinesi

Su, limonata, meyvesuyu, ayran, şalgam

  • PT –P KüçükTermoform Ambalaj Makinesi

Bal, reçel, soğuk tereyağı, margarin, salça, ketçap, mayonez, yoğurt, meyveli yoğurt, çokokrem, puding, tahin, pekmez vb.

  • PT -C Otomotik Termoform Makinesi
Gıda Endüstrisi: Peynir çeşitleri, zeytin, salam, sosis, sucuk, tavuk, balık ürünleri, karides, kalamar, köfte, börek, pizza, kadayıf, yufka, mantı, helva, meyve, sebze, pestil, hurma vb.
Diğer Endüstrisi: Medikal ürünler Vb.
  • Robot Sistemleri​​​​
  • Otomatik Robot Kolileme Makinesi

 

PESCO TERMO