HAKKIMIZDA

Pesco Termo 2009 yılından günümüze kadar ambalaj makineleri sektöründe faaliyet göstermekte olup 2014 yılından itibaren ise yüksek standartlarda termoform ve özel ambalaj makineleri imalatı da yapmaktadır. Üretmiş olduğumuz makinelerde günümüz en son teknolojileri kullanılmakta, uzman personel ve geniş makine ekipman parkurumuz sayesinde,  kaliteden ödün vermeden üretim yapılmaktadır.

Pesco Termo ürettiği makineleri tüm dünyaya ihraç etmekle birlikte yurtiçi müşterilerine de hizmet vermektedir. Aynı zamanda ileri teknoloji ürünü olan makinelerin yanında profesyonel elemanları ile hızlı ve güvenli teknik servisi ve yedek parça stoğu ile müşterilerimize servis hizmeti de sunmaktadır.

Pesco Termo, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kişiye özel butik tarzda ambalaj makineleri de imal edebilmektedir.

Standart Makinelerimizin Tipleri ve Kullanım Alanları

  • PT - W 5 / 8 / 10 / 12 / 20 Bardak Su Dolum Makinesi

Su, limonata, meyvesuyu, ayran, şalgam, yağ vb.

  • PT - P Piknik Kap Termoform Ambalaj Makinesi

Bal, reçel, soğuk tereyağı, margarin, salça, ketçap, mayonez, yoğurt, meyveli yoğurt, çokokrem, puding, tahin, pekmez vb.

  • PT - C Otomatik Vakumlu ve Gazlı Termoform Ambalaj Makinesi
Gıda Endüstrisi: Peynir çeşitleri, zeytin, salam, sosis, sucuk, tavuk, balık ürünleri, karides, kalamar, köfte, börek, pizza, kadayıf, yufka, mantı, helva, meyve, sebze, pestil, hurma vb.
Diğer Endüstrisi: Medikal ürünler, otomotiv sektörü Vb.
  • Robot Sistemleri​​​​
  • Otomatik Karton Koli Açma Makinesi

 

PESCO TERMO İNŞAAT VE MAKİNA SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ.

Karayolu Taşımacılığı

Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri

WhatsApp For Russian Language
WhatsApp For Other Language